У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
10 громад Одеської області отримали набори маркування та захисту під час пандемії COVID-19 від ULEAD з Європою
Це Авангардівська, Визирська, Куяльницька, Шабівська, Березівська, Білгород-Дністровська, Вилківська, Красносільська, Татарбунарська і Южненська громади.
Загалом Програма зробила внесок в організацію безпечного простору ЦНАП для працівників та відвідувачів під час карантинних обмежень для майже 500 громад по всій Україні, які є учасниками Програми по напрямку створення та модернізації ЦНАП. Перші дві розсилки наборів були здійснені у 2020 році, а третя – у лютому 2021 року.
«Доступ до державних послуг у сучасному, цифровому та прозорому форматі має вирішальне значення для якості життя в громадах. У той же час, приміщення Центрів надання адміністративних послуг повинно бути безпечним для відвідувачів та працівників, і я пишаюся тим, що Програма U-LEAD, що фінансується ЄС, допомогла забезпечити належні стандарти безпеки приміщень ЦНАП під час карантину, спричиненого COVID-19. З цією останньою поставкою майже 500 ЦНАП отримали належні набори безпеки», – зазначив Ксав’є Камю, керівник відділу програм зовнішньої допомоги «Належне управління та верховенство права».
Кожен набір складається з великого захисного екрану для рецепції, індивідуальних захисних екранів для працівників ЦНАП, а також стікерів з рекомендацією тримати безпечну дистанцію для зон очікування та прийому відвідувачів, стікерів-нагадувань одягати маску при вході до приміщення та ретельно мити руки у вбиральні.
Набір було розроблено на основі міжнародного досвіду, рекомендацій уряду та експертів щодо виходу з карантину для сервісних установ: https://tsnap.ulead.org.ua/exit

