skip to Main Content

13 серпня відбулася робоча поїздка Юлії Молодожен до міста Южного

13 серпня відбулася робоча поїздка Юлії Молодожен, директора Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України до міста Южного. Під час робочої поїздки було оглянуто облаштування ЦНАП, який є переможцем конкурсу Програми “U-LEAD з Європою” ( ІІ компонент). Отримано нові меблі, техніка та обладнання, що дозволить підвищити умови праці співробітників та якість надання послуг мешканцям міста Южного.

Поведено зустріч з міським головою м. Южне Новацьким В.М. та працівниками апарату ради з питань приєднання громад до міста Южне. Визначені та обговорені ризики ситуацї, що склалася з процесом створення громад навколо міста.  Вирішено у подальшому плідно співпрацювати щодо визначення конфігурації потенційної Южненської об’єднаної громади.
Back To Top