skip to Main Content

Березівська громада відпрацьовує свою спеціалізацію у рамках роботи над Стратегією розвитку

23 квітня Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, взяв участь у другому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку Березівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року. На заході також були присутні посадовці громади, члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес, а також інші небайдужі мешканці громади.

31164142_1600845356703704_3062407623027458048_n

Важливість цього засідання полягала у визначенні та оцінці факторів, які впливають на стратегічний розвиток громади, а також напрацюванні оперативний цілей і завдань, які наповнюють обрані пріоритети розвитку. Особлива увага приділялась визначенню спеціалізації Березівської громади, адже саме на цьому мають концентруватись основні ресурси і зусилля влади, громади і бізнесу.

31225794_1600846990036874_7154314113722613760_n

«Нам би дуже хотілося, щоби наша громада максимально використала свій потужний потенціал. Історія Березівки пов’язана з розвинутим підприємництвом. Тому природними є сподівання про відродження підприємницького духу наших мешканців, який спиратиметься на досвід попередніх поколінь», – зазначила керуюча справами виконкому Березівської міської ради Людмила Недомовна.

31230463_1600845196703720_3266947344486105088_n

Back To Top