skip to Main Content

Березівська ОТГ придбала спецтехніку для комунального господарства

Березівське ВУЖКГ поповнило свою автобазу: за кошти міської ради придбано спеціалізований вантажний автомобіль – асенізаційну цистерну.

Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посиланням на інформацію Березівської громади, спецавтомобіль вже проводить викачування рідких побутових відходів.

Ємність цистерни нового авто вдвічі більша у порівнянні з асенізаційною машиною 1985 року випуску, якою користувалося підприємство, що дасть можливість значно заощадити кошти на пальному.

Так виглядає старий автомобіль

Також нова техніка проста у використанні, ремонті та обслуговуванні, має високу потужність та може самостійно відкачувати, транспортувати і вивантажувати відходи, а також витримувати перепади температур і тиску.

Back To Top