16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Депутати Таїровської ОТГ у восьмий раз не зібралися на першу сесію
Оксана Гуненкова, радник з питань децентралізації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», 3 грудня відвідала селище Таїрове Овідіопольського району з метою надання роз’яснень та методичних рекомендацій новообраним депутатам Таїровської об’єднаної громади, які в цей день мали зібратись, щоб нарешті, майже через рік після перших виборів, провести першу сесію та набути передбачені законом повноваження.
На цей захід у будинку культури зібралися представники Таїровської селищної виборчої комісії, мешканці громади, депутати та посадові особи селищної ради, журналісти. Та після майже годинного очікування всім стало зрозуміло, що кворуму, необхідного для проведення сесії нема, зареєструвалось лише 8 новообраних депутатів.
Таким чином увосьме було зірвано спробу розпочати повноцінну роботу Таїровської селищної ради об’єднаної громади та забезпечити надання необхідних послуг населенню на належному рівні.
«Задля забезпечення прав мешканців громади нам необхідно забути всі політичні спори та консолідувати свої зусилля, спрямувавши їх на розвиток громади, – зазначив чинний селищний голова Хасан Хасаєв. – Ми би за рік могли стільки корисних проектів реалізувати, а зараз не знаємо, як у такому становищі своєчасно заробітну плату людям виплатити».
Присутня на заході громадськість висловила своє обурення поведінкою безвідповідальних депутатів та висловила готовність звертатись до представників різних органів влади у пошуку виходу з цієї неприйнятної ситуації.



