skip to Main Content

Для представників об’єднаних і необ’єднаних громад відбувся семінар “Розвиток громад на шляху просування реформ” Основні вкладки

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» 11 вересня відбувся семінар, на якому обговорювались актуальні питання розвитку громад на шляху просування реформ. У заході взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування Одеської області, причому як з об’єднаних, так і необ’єднаних громад.

Відкриваючи семінар, директорка Центру Юлія Молодожен привітала усіх учасників та запросила до активної співпраці.

«Ми завжди  ділимось наявною у нас важливою для громад інформацією та надаємо відповідну допомогу тим, хто цього потребує», – зазначила вона.

Під час заходу активно обговорювались особливості планування розвитку громади.

Радник з питань регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук допоміг представникам органів місцевого самоврядування розібратись у тому, як потрібно скоординувати  дії  усіх представників громади, щоби визначити її  найбільш суттєві потреби, та спланувати цілеспрямовані та ефективні заходи, спрямовані на досягнення  поставлених цілей. Під час дискусії зазначалось, зокрема, про низьку активність з боку мешканців громад та можливі шляхи їх залучення до вирішення питань місцевого значення.

Разом з радником Центру з питань децентралізації Оксаною Гуненковою обговорили повний обсяг повноважень, які мають на себе взяти ОТГ, щоб стати дійсно спроможними громадами, з урахуванням поточного стану впровадження реформ та їх найближчих перспектив. Учасники зустрічі активно долучились також до розгляду підходів до формування адміністративно-територіального устрою в Україні та області.

Back To Top