У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Для шкіл Кілійської ОТГ придбали інтерактивні дошки
26 інтерактивних дошок найближчими днями надійдуть у школи Кілійської об’єднаної територіальної громади, що на півдні Одещини. Про це повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посиланням на голову громади Павла Бойченка.
Устаткування закуплено в повному обсязі. До комплекту входять мультимедійна дошка, проектор і ноутбук.
“Всі перші класи громади будуть забезпечені цим обладнанням, а у нас 16 перших класів, а також 10 старших класів”, – пояснив голова ОТГ.
Нагадаємо, що перші вибори в громаді відбулися у квітні минулого року.


