skip to Main Content

Для шкіл Кілійської ОТГ придбали інтерактивні дошки

26 інтерактивних дошок найближчими днями надійдуть у школи Кілійської об’єднаної територіальної громади, що на півдні Одещини. Про це повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посиланням на голову громади Павла Бойченка.

Устаткування закуплено в повному обсязі. До комплекту входять мультимедійна дошка, проектор і ноутбук.

“Всі перші класи громади будуть забезпечені цим обладнанням, а у нас 16 перших класів, а також 10 старших класів”, – пояснив голова ОТГ.

Нагадаємо, що перші вибори в громаді відбулися у квітні минулого року.

Back To Top