Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
До уваги об’єднаних громад: стартує відбір для участі у проекті «Енергоефективність у громадах ІІ»
Проект «Енергоефективність у громадах ІІ» за дорученням Програми U-LEAD Європою підтримає 30 ОТГ у створенні та вдосконаленні системи муніципального енергоменеджменту, що передбачає можливість долучитися до серії тренінгів та інших видів навчання. Крім того, буде створено механізм співфінансування для підтримки різних кроків громад на шляху до інтегрованої системи енергоменеджменту.
Серед основних вимог до громад, що можуть бути відібрані для підтримки:
1) Це мають бути ОТГ, де вибори відбулися в 2015-2017 роках,
2) Населення ОТГ має бути більшим за 10 тис осіб,
3) Кількість будівель, що знаходяться під відповідальністю ОТГ, повинна складати не менше 10,
4) В ОТГ має бути відповідальна особа/енергоменеджер,
5) Кожна громада має до 25 липня подати он-лайн заявку (за посиланням у доданому файлі) та надати лист про наміри.

