skip to Main Content

Дві громади у Саратському районі отримали позитивні висновки облдержадміністрації

У Саратському районі, де донедавна не було створено жодної об’єднаної громади, до цього процесу залучилися відразу дві потенційні ОТГ.

Так, нещодавно Одеська облдержадміністрація надала позитивні висновки про відповідність проєктів рішень місцевих рад Конституції і законам України стосовно створення Кулевчанської об’єднаної територіальної громади і Плахтіївської ОТГ.

Якщо ради продовжать процедуру об’єднання, то вони стануть першими у Саратському районі.

Нагадаємо, що віднедавна втратив статус району без ОТГ Миколаївський – там утворено Андрієво-Іванівську ОТГ, де 22 грудня відбудуться перші вибори.

Back To Top