Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
Дві ОТГ Одещини отримають кошти з Держфонду регіонального розвитку на енергоефективні заходи в освітніх закладах
19 липня відбулося чергове засідання регіональної комісії з оцінки та відбору проектів за кошти ДФРР. Нагадаємо, що на рогляд комісії були подані проекти, які претендували на резерв коштів (15,7 млн грн) на заходи енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних заходів.
На розляд комісії було подано 17 проектних заявок на загальну суму 95, 4 млн грн.
За результатами розгляду документів було відібрано п’ять переможців, які повністю відповідали умовам конкурсу. Так, з поданих заявок перемогли проекти двох об’єднаних громад: Біляївської (енергомодернізація дитячого садка “Веселка”) та Тузлівської (термомодернізація Тузлівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня”).
Серед переможців також слід назвати проект Білгород-Дністровської міської ради щодо запровадження енергоефективних заходів в ЗОШ №11; від Кілйського району – ремонт Дмитрівської ЗОШ; від Савранського району – ремонт Савранської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

