skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС та голова Коноплянської ОТГ презентували реалізацію спільного проекту на конференції у Києві

Директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен спільно з головою Коноплянської ОТГ Олександром Волошиним взяли участь у підсумковій конференції Фонду Східна Європа, де презентували реалізацію проекту “Об’єднання громад: через усвідомлення до створення”.

Back To Top