skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС взяла участь у форумі, присвяченому реалізації реформи децентралізації

22 червня директор Одеського ЦРМС взяла участь у Міжнародному форумі «Реформа децентралізації: актуальні питання регіонального розвитку та досвід держав-членів ЄС і країн Східного партнерства».

У рамках форуму присутні мали змогу розглянути ряд питань, які потребують обговорення: будівництво та утримання доріг, перевезення громадян, реагування на надзвичайні ситуації, охорона громадського порядку, земельні відносини та просторове планування, надання адміністративних послуг та соціальний захист населення, зміни та обмеження у розрахунках міжбюджетних трансфертів, інституційне забезпечення місцевого самоврядування тощо.

Back To Top