skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС взяла участь у семінарі з питань налагодження комунікації та співпраці ​між проектами міжнародної технічної допомоги

27 квітня директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен взяла участь  у семінарі, організованому  за підтримки програми “U-LEAD з Європою” з питань налагодження комунікації та співпраці ​між проектами міжнародної технічної допомоги, що працюють у областях України,

Участь у заході взяли директори відокремлених підрозділів ЦРМС та представники таких проектів і програм міжнародної технічної допомоги, як PULSE та «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (обидва фінансуються USAID), «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від  кризи» (ПРООН), а також два проекти, які працюють в рамках другого компоненту U-LEAD та реалізуються компанією SKL (Швеція) і Академією електронного урядування (Естонія).

Відкриваючи семінар, програмний директор  “U-LEAD з Європою” від GIZ Бастіан Файгель наголосив, що 24 регіональні ЦРМС активно розпочали свою роботу та вже консультують органи місцевого самоврядування в областях. Пан Файгель також підкреслив, що програма “U-LEAD з Європою” підтримуватиме такі заходи з координації роботиі в майбутньому.

Секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм поінформував присутніх про всі програми та проекти, що фінансуються Європейським Союзом і доступні для громадян та органів місцевого самоврядування України. А заступниця директора департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Людмила Даменцова наголосила на тому, що міністерство зацікавлене у щільній та результативній співпраці між проектами на регіональному рівні.

Учасники семінару обговорили в робочих групах питання взаємодії в сферах регіонального розвитку, підтримки процесу об’єднання у громадах, надання адміністративних та електронних послуг, місцевих фінансів тощо.

Back To Top