skip to Main Content

Директор Одеського ЦРМС взяла участь у зустрічі з питань реформи децентралізації, яка відбулася у Києві

20 червня директор Одеського ЦРМС взяла участь у Координаційній зустрічі “Реформа місцевого самоврядування і децентралізація влади в Україні: успіхи та перспективи”, яка відбулася у м. Київ та була організована Мінрегіонбудом та Програмою “U-LEAD Європою”.

Під час зустрічі обговорювалися питання підтримки реформ в Україні Євросоюзом та подальші кроки Уряду у реалізації реформ.

19415820_889578681180643_2036272998_n

19403728_889578684513976_253835577_o

Back To Top