16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директорка Одеського ЦРМС відвідала Дальницьку ОТГ
Відбулась робоча поїздка Юлії Молодожен, директорки Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”, до Дальницької громади Овідіопольського району з метою моніторингу діяльності ОТГ з моменту її створення.
Під час візиту відбулася зустріч з представниками виконкому ради, головою громади Сергієм Крутюком з питань перспектив розвитку громади і роботи старостиньких округів.
Під час спілкування зі старостами обговорювалися питання надання послуг мешканцям населених пунктів, які увійшли до складу Дальницької ОТГ.
Також директорка відвідала село Доброолександрівку та поспілкувалася з працівниками закладів освіти, охорони здоров’я і представниками виконкому. Представники громади продемонстрували об’єкти соціальної інфраструктури, відремонтовані ділянки дорожного покриття окремих вулиць, роботи з реконструкції даху загальноосвітньої школи.






