16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директорка Одеського ЦРМС взяла участь у віче в Таїровській ОТГ
Юлія Молодожен, директорка Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 28 грудня взяла участь у народному віче в Таїровській ОТГ. Причина скликання віче полягала в тому, щоб привернути увагу новообраних депутатів, які не хочуть ходити на сесії.
Під час заходу виступили голова громади, частина депутатів та громадські активісти, які закликали депутатів-прогульників врешті-решт розпочати роботу громади та працювати на благо ОТГ.




