skip to Main Content

Голова Одеської облради розповів про роботу над перспективним планом формування територій громад

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський в ефірі телеканалу “Академія” відзначив, що в області активізовано роботу з децентралізації.

“Минулий рік багатьом запам’ятався палкими дискусіями щодо формування перспективного плану і визначенням кількості бажаючих ризикнути і вступити в процес створення нових територіальних громад. Було висловлено багато різних аргументів «за» і «проти» об’єднання. Сьогодні в області ми вже маємо 8 об’єднаних громад. Нещодавно пройшли засідання спільної робочої групи та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Ініціаторами цих заходів виступають Офіс реформ з питань децентралізації в Одеській області, обласна рада та обласна державна адміністрація. Починаючи з 21 червня будуть проводитися консультації з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад, міськими головами міст обласного значення та депутатами обласної ради щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Одеської області. Також процес об’єднання проходитиме із урахуванням всіх важливих факторів – інфраструктурних, економічних, етнополітичних, культурних та історичних”, – відзначив голова облради.

Окрім того, за його словам, питання щодо надання якісної медичної допомоги мешканцям віддалених сіл  вирішуватиметься шляхом створення фельдшерсько-акушерських пунктів у кожному селі. Окрім цього обласна рада розглядає можливості надання житла медичним працівникам в селах. Також в області планується створення госпітальних округів, де працюватимуть потужні лікарні з відповідними операційними блоками.

Back To Top