16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Голови об’єднаних громад Одещини поділилися досвідом з колегами під час наради
Під час загальнообласної наради щодо активізації процесу об’єднання громад в рамках реалізації реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування, ініціаторами якої виступили Офіс реформ з питань децентралізації в Одеській області, Одеська обласна рада та Одеська обласна державна адміністрація, голови громад розповіли про свою роботу. Перед колегами виступили голова Великомихайлівської ОТГ Тетяна Жарська, голова Тузлівської ОТГ Лариса Корнован-Мойсеєнко та заступник голови Балтської ОТГ Едуард Рабінович.
