У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Голови ОТГ Одещини взяли участь у Раді регіонального розвитку
В Одеській області 29 листопада відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку. Його учасники, зокрема голови об’єднаних територіальних громад, обговорили перспективні плани розвитку регіону на 2019-2021 роки.
Очільники громад розповіли про здобутки і перспективи розвитку.
За словами голови Березівської міської ради ОТГ Валерія Григораша, у 2018 році всі населені пункти громади було охоплено вуличним освітленням, а школи на 100% забезпечено проекторами, шкільним приладдям, меблями та комп’ютерною технікою у процесі впровадження Нової української школи.
«Розуміючи важливість планування своєї подальшої діяльності, ми ставимо перед собою важливі стратегічні цілі: енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення та водовідведення, а також переробка та сортування твердих побутових відходів», – зазначив у своїй доповіді Валерій Григораш.
Міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко розповів, що у наступному році розпочнеться масштабна модернізація системи водовідведення міста в межах реалізації проекту Європейського Союзу.
«Ми готові зробити ще один важливий крок уперед. Міська рада пропонує п’яти населеним пунктам району: Стара Некрасівка, Дунайське, Матроска, Броска та Саф’яни приєднатися до Ізмаїлу. Створення ОТГ — це нові можливості та перспективи для усіх нас», — сказав Андрій Абрамченко.
На основі пріоритетів своїх громад кожен район, місто і ОТГ повинні розробити власні плани середньострокового розвитку й обговорити їх з місцевими жителями.
«Результатом роботи буде оновлений план розвитку області на найближчі 3 роки», – зазначив голова ОДА Максим Степанов.




