skip to Main Content

Керівник Офісу реформ взяла участь у виїзному семінарі з питань децентралізації у Сараті

У п’ятницю, 3 червня, керівник Офісу реформ Юлія Молодожен взяла участь   у виїзному одноденному тематичному семінарі «Антикорупційна реформа. Децентралізація влади», організованому Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який відбувся в смт Сарата.

03с7

https://www.youtube.com/watch?v=H8dP-7YyDLg

Back To Top