skip to Main Content

Керівник Офісу реформ взяла участь у засіданні робочої групи з питань децентралізації

Керівник Офісу реформ Юлія Молодожен взяла участь у засіданні спільної робочої групи з питань децентралізації.
Під час заходу розглядалися моделі громад перспективного плану для подання на сесію обласної ради. Протокол засідання буде опублікований найближчими днями одразу після підписання з боку ОДА та облради.
Back To Top