Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
Коли, скільки і на що регіони спрямують кошти державної субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості – Постанова Уряду
Вже у січні наступного року облдержадміністрації мають подати до Мінрегіону пропозиції щодо проектів та заходів, які фінансуватимуться за рахунок субвенції державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Про це йдеться у відповідній Постанові Кабінету Міністрів (№983).
Розмір субвенції загалом складає 4 млрд грн. Кошти спрямовуватимуться на:
- будівництво медичних закладів у сільській місцевості,
- придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я у сільській місцевості;
- розвиток телекомунікаційної інфраструктури;
- забезпечення житлом та автотранспортом медичних працівників, що працюють у сільській місцевості.
Надалі об’єкти, на фінансування яких залучається субвенція, фінансуватимуться або утримуватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Розподіл коштів субвенції між областями виглядає так:

