У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Коноплянська ОТГ взяла на свій баланс всі шість шкіл, розташованих на території громади
До комунальної власності Коноплянської об’єднаної громади (Іванівський район області) перейшли всі школи, розташовані на її території: Коноплянська, Богунівська, Михайлопільська, Калинівська, Джугастрівська і Гудевичівська.
Акти прийому-передачі було одностайно затверджено на позачерговій сесії Іванівської районної ради. Після цього відповідне рішення ухвалили і депутати Коноплянської громади.
Крім того, громадські слухання щодо реформування освіти відбулися у Михайлополі та Богуновому, зокрема, питання створення опорної школи. Представники місцевої влади пояснили батькам, що систему освіти потрібно привести у відповідність сучасним вимогам, покращити матеріально-технічний стан шкіл та підвищити рівень отримуваних знань. У свою чергу, директори шкіл пропонують утворити робочі групи за участю педагогів, які братимуть участь у реформуванні.
Детальніше – у сюжеті Іванівських новин

