skip to Main Content

Коноплянська ОТГ взяла на свій баланс всі шість шкіл, розташованих на території громади

До комунальної власності Коноплянської об’єднаної громади (Іванівський район області) перейшли всі школи, розташовані на її території: Коноплянська, Богунівська, Михайлопільська, Калинівська, Джугастрівська і Гудевичівська.

Акти прийому-передачі було одностайно затверджено на позачерговій сесії Іванівської районної ради. Після цього відповідне рішення ухвалили і депутати Коноплянської громади.

Крім того, громадські слухання щодо реформування освіти відбулися у Михайлополі та Богуновому, зокрема, питання створення опорної школи. Представники місцевої влади пояснили батькам, що систему освіти потрібно привести у відповідність сучасним вимогам, покращити матеріально-технічний стан шкіл та підвищити рівень отримуваних знань. У свою чергу, директори шкіл пропонують утворити робочі групи за участю педагогів, які братимуть участь у реформуванні.

  Детальніше – у сюжеті Іванівських новин

Back To Top