skip to Main Content

Координатор Офісу реформ взяла участь у конференції з питань регіонального розвитку в Києві

В середу, 7 грудня, координатор Офісу реформ взяла участь у конференції Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку «ЕНЕРГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ», спікерами якої були: керівники програм міжнародної технічної допомоги, ключові експерти у сфері децентралізації і політики регіонального розвитку, народні депутати, представники урядових організацій і органів місцевого самоврядування, керівники Центрів розвитку місцевого самоврядування в областях України і автори проектів регіонального розвитку.

Back To Top