16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Координатор Офісу взяла участь у всеукраїнському форумі ОТГ
15 грудня координатор Офісу реформ взяла участь у форумі об’єднаних громад в Києві.
Під час форуму представники ОТГ, уряду та експерти обговорювали перший рік функціонування об’єднаних громад, ділилися першими досягненнями та шукали шляхи вирішення проблем, які супроводжують діяльність ОТГ.


