skip to Main Content

Координатор Офісу взяла участь у всеукраїнському форумі ОТГ

15 грудня координатор Офісу реформ взяла участь у форумі об’єднаних громад в Києві.

Під час форуму представники ОТГ, уряду та експерти обговорювали перший рік функціонування об’єднаних громад, ділилися першими досягненнями та шукали шляхи вирішення проблем, які супроводжують діяльність ОТГ.

15628797_790166941121818_361238193_o

Back To Top