skip to Main Content

Куяльницька громада готується до планування розвитку

У Куяльницькій ОТГ Подільського району 19 січня відбувся інформаційний семінар «Стратегічне планування місцевого розвитку», у якому взяли участь експерт Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук, заступник Куяльницького сільського голови з економічних питань Софія Ходюк, секретар Куяльницької сільської ради Тетяна Костюк, депутати та інші посадовці Куяльницької сільської ради.

27265872_677373255985509_858054027_o

Семінар покликаний надати знання причетним посадовцям Куяльницької громади щодо теоретичних основ та поетапності процесу стратегічного планування, нормативних документів, які регулюють цю діяльність, особливостей впровадження прогнозно-програмних документів місцевого розвитку тощо.

27140894_677375442651957_780847567_o

«Розробка стратегічного плану є одним із перших та важливих кроків Куяльницької ОТГ. Наявність стратегічного плану розвитку нашої громади дозволить більш конкретно виявити цілі, завдання, пріоритети діяльності ОТГ. У процесі роботи будуть залучені організації та активні громадяни із різних секторів суспільства, що дасть змогу розробити колективний документ, що буде задовольняти інтереси усіх жителів громади», – зазначила заступник Куяльницького сільського голови з економічних питань Софія Ходюк.

27140891_677375499318618_630924798_o

Нагадаємо, що перші вибори в Куяльницькій ОТГ відбулися у жовтні 2017 року.

Back To Top