16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Куяльницька громада готується до планування розвитку
У Куяльницькій ОТГ Подільського району 19 січня відбувся інформаційний семінар «Стратегічне планування місцевого розвитку», у якому взяли участь експерт Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук, заступник Куяльницького сільського голови з економічних питань Софія Ходюк, секретар Куяльницької сільської ради Тетяна Костюк, депутати та інші посадовці Куяльницької сільської ради.
Семінар покликаний надати знання причетним посадовцям Куяльницької громади щодо теоретичних основ та поетапності процесу стратегічного планування, нормативних документів, які регулюють цю діяльність, особливостей впровадження прогнозно-програмних документів місцевого розвитку тощо.
«Розробка стратегічного плану є одним із перших та важливих кроків Куяльницької ОТГ. Наявність стратегічного плану розвитку нашої громади дозволить більш конкретно виявити цілі, завдання, пріоритети діяльності ОТГ. У процесі роботи будуть залучені організації та активні громадяни із різних секторів суспільства, що дасть змогу розробити колективний документ, що буде задовольняти інтереси усіх жителів громади», – зазначила заступник Куяльницького сільського голови з економічних питань Софія Ходюк.
Нагадаємо, що перші вибори в Куяльницькій ОТГ відбулися у жовтні 2017 року.




