16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Куяльницька ОТГ: аналіз громади у контексті стратегічного планування
5 лютого у Куяльницькій ОТГ, в приміщенні новоствореного медіацентру, пройшло перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року. У ньому взяли участь заступник голови громади з економічних питань Софія Ходюк, старости сіл, а також інші члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес. Консультативну допомогу надавав Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Учасники засідання розглянули результати останніх напрацювань – соціально-економічний аналіз та результати опитування мешканців і підприємців. Обробка майже восьми сотень анкет чітко окреслює головну проблему громади – незадовільний стан автомобільних шляхів між селами громади та вулиць у всіх населених пунктах, а це 59 сіл та 2 селища. Поряд з цим, найважливішим ресурсом громади мешканці та підприємці вважають наявність вільних земельних ділянок, де можуть бути створені нові підприємства.
Приємно констатувати, що більшість респондентів, 73%, вважають, що громада спроможна змінитися на краще.
«Активність членів робочої групи та оптимізм мешканців додають нам наснаги. Проведена сьогодні роботи не лише допомогла зрозуміти базові умови та фактори сьогоднішньої громади, але й налаштувала нас на формування перспектив розвитку, пошук пріоритетів та найважливіших завдань», – зазначила заступник Куяльницького сільського голови Софія Ходюк.





