16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Об’єднані громади Одещини вчилися реалізовувати проекти з розвитку інфраструктури
24 квітня Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з Одеською обласною державною адміністрацією провели інформаційний семінар на тему: «Актуальні питання підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ».
У ньому взяли участь радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов, інші посадовці облдержадміністрації, а також представники 23 об’єднаних громад Одеської області.
Завдання, поставлене на заході, виконано – у громад не залишилось «білих плям» у розумінні того, які проекти можуть фінансуватись за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ та які документи необхідно подати. Цього року увесь пакет має надійти до Мінрегіону у термін до 18 червня.
«Надзвичайно корисний і практичний захід, особливо для громад, створених у 2017 році. Адже це їх перші кроки на шляху реалізації своїх проектів і вони могли пересвідчитись у тому, що є широке коло фахівців, готових надати необхідну допомогу – представники Одеського ЦРМС, посадовці ОДА, і, найголовніше – їхні колеги з інших, більш досвідчених громад», – зазначив радник з регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук.

