skip to Main Content

Одеський ЦРМС провів чергове прес-кафе про реформи в сфері дорожнього господарства

Децентралізація у сфері дорожнього господарства стала предметом обговорення під час прес-кафе 4 квітня, яке організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Під час заходу начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода розповів про підсумки роботи Служби у 2017 році, зазначивши, що було здійснено ремонт майже 260 км автомобільних шляхів загального користування, з яких понад 145 км – дороги міжнародного значення.

Page_00011

Page_00010

DSC04750

Окрему увагу очільник облавтодору приділив функціонуванню дорожнього фонду та підготовці проектів ремонту і будівництва доріг органами місцевого самоврядування:

«Не завжди наявність коштів, на жаль, означає вирішення проблеми. Важливо ще й вчасно та якісно підготувати відповідний проект робіт, але з цим є досить серйозні проблеми», – пояснив він.

Цей захід став другим у серії зустрічей журналістів та представників органів влади, які відповідають за втілення децентралізації та секторальних реформ в одеському регіоні. Раніше у такому ж форматі представники ЗМІ обговорили медичну реформу з очільником департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Одеський ЦРМС є майданчиком комунікації реформ, тож у форматі вільного спілкування під час прес-кафе журналісти мають змогу дізнатися про особливості реалізації реформ, здобутки та перспективи.

Back To Top