skip to Main Content

Одеський ЦРМС провів тренінг для представників ОТГ з питань державних закупівель

1-2 березня Одеським ВП ЦРМС за підтримки програми “U-lead з Європою: Україна – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” для представників об’єднаних громад області  було організовано і проведено тренінг з питань роботи в системі ПРОЗОРРО.

Директор Одеського ВП ЦРМС Юлія Молодожен спільно з  координатором GIZ Андрієм Ходоровським ознайомили  присутніх з  інформацію про те, що всі потреби органів місцевого самоврядування, пов’язані з отриманням знань в умовах реформ, зможуть отримати підтримку від програми ” U-lead”.

IMG_1925

Тренери – представники  журналу «Радник у сфері державних закупівель» Крістіна Бєлякова та Ірина Антонова спільно з провідним спеціалістом ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Інформаційні технології» Дмитром Гусаком ознайомили учасників тренінгу з теоретичними та практичними питаннями організації тендерного комітету, планування процедури закупівель, особливостями складання тендерної документації та іншими.

IMG_1937

Учасники тренінгу відмітили важливість та необхідність організації подібних заходів для представників ОТГ в майбутньому, адже кваліфікація кадрів є запорукою успішного розвитку громад. Майже всі відзначили високий фаховий рівень тренерів та практичну спрямованість тренінгу.  Більшість отримала під час тренінгу нову інформацію,  яка була дуже цікаво представлена і обов’язково буде використана в безпосередній роботі. Після завершення тренінгу всі учасники матимуть можливість двомісячного безкоштовного консультування у представників журналу “Радник державних закупівель”.

IMG_1941

Back To Top