16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Одеський ЦРМС взяв участь у засіданні робочої групи з розробки стратегії Великомихайлівської ОТГ
14 червня Одеський ЦРМС взяв участь у засіданні робочої групи з розробки стратегії Великомихайлівської об’єднаної громади.
Експерт з регіонального розвитку презентував учасникам робочої групи основні підходи до організації процесу розробки стратегії, ознайомив з формами збору інформації, анкетами для опитування мешканців.
Голова громади Тетяна Жарська поінформувала членів робочої групи про потребу у розробці стратегії для розуміння подальших кроків у напрямку розвитку.


