skip to Main Content

Одеський ЦРМС взяв участь у засіданні робочої групи з розробки стратегії Великомихайлівської ОТГ

14 червня Одеський ЦРМС взяв участь у засіданні робочої групи з розробки стратегії Великомихайлівської об’єднаної громади.

Експерт з регіонального розвитку презентував учасникам робочої групи основні підходи до організації процесу розробки стратегії, ознайомив з формами збору інформації, анкетами для опитування мешканців.

19197479_885560064915838_1159761451_o

Голова громади Тетяна Жарська поінформувала членів робочої групи про потребу у розробці стратегії для розуміння подальших кроків у напрямку розвитку.

Back To Top