skip to Main Content

Онлайн консультація з питань організаційно-кадрової роботи

Питанням організаційно-кадрової роботи була присвячена онлайн консультація Одеського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, яку провела 28 липня радниця регіонального офісу з питань децентралізації та місцевого самоврядування Оксана Гуненкова.
Одне із найбільш важливих питань консультації стосувалося порядку ведення електронних трудових книжок.
Е-трудова запроваджується згідно із Законом України №1217-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», що введений в дію 10.06.2021.
Порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок визначаються Пенсійним фондом України за погодженням з іншими ЦОВВ. І на сьогоднішній день такий порядок ще не затверджено. Але за законом надано п’ять років на внесення відповідних відомостей про трудову діяльність громадян. Крім того є багато різних нюансів, що впливають на формування трудового та страхового стажу. Тому варто дочекатись проанонсованих чітких нормативів, щоби нічого не упустити при переході на повністю електронний облік трудової діяльності, – зазначила Оксана Гуненкова.
Під час зустрічі також обговорили такі питання:
  • які дані мають вноситися до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • ознайомлення із зміненими загальними правилами етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
  • ведення кадрового резерву в ОМС;
  • надання відпусток сумісникам;
  • надання довідок посадовими особами органів місцевого самоврядування та інше.
Back To Top