skip to Main Content

Освітяни з об’єднаних громад проведуть тренінги для колег за підтримки Одеського ЦРМС

2 липня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся настановчий семінар для представників об’єднаних територіальних громад за результатами навчальної поїздки до Польщі.

02.07-4

Метою семінару було обговорення та планування проведення виїзних семінарів- тренінгів для освітян громад Одеської області впродовж року.

У форматі тренінгів та дискусій представники освіти ОТГ обговорювали теми майбутніх тренінгів, формати та місця їх проведення.

02.07-1

За попередніми результатами обговорення очікується, що в області за організаційної підтримки Департаменту освіти та науки облдержадміністрації і Одеського ЦРМС буде проведено два семінари-тренінги для директорів шкіл та представників відділів управління освітою.

Back To Top