skip to Main Content

ОТГ Одещини отримають близько 96 мільйонів гривень інфраструктурної субвенції

25 об’єднаних територіальних громад Одеської області отримають державну субвенцію на розвиток інфраструктури в обсязі майже 96 мільйонів гривень.

В цілому цряд затвердив спрямування 1,9 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування відповідної інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

665 ОТГ у поточному році отримають фінансове забезпечення для підвищення якості надання послуг, реконструкцію та ремонт вулиць та доріг створення ЦНАПів, відбудову соціальних об’єктів, шкіл, дитсадочків, об’єктів водопостачання, впровадження енергоефективних заходів, закупівлю транспортних засобів тощо.

Цього року уряд удосконалив процедуру формування переліку проектів, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

«Кошти, серед іншого, спрямовуватимуться на капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної власності, а також вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення. Також змінюється термін подачі громадами проектів до Мінрегіону. Вони їх мають подати на всю суму субвенції протягом двох місяців з набрання чинності постанови», — підкреслив урядовець.

Рішення удосконалює Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у відповідність до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Back To Top