skip to Main Content

ОТГ Одещини отримають понад 95 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури

Об’єднані територіальні громади Одеської області підготували 113 інфраструктурних проектів. Найбільше коштів на їх реалізацію отримають Балтська міська, Куяльницька та Шабівська сільські ОТГ. Йдеться про розподіл субвенції з державного бюджету, яка цього року склала понад 95 мільйонів гривень. Про це повідомили в департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

«Наразі 24 об’єднані територіальні громади подали проектні заявки на інфраструктурну субвенцію. У свою чергу, обласна державна адміністрація підготувала висновки щодо їх відповідності планам соціально-економічного розвитку. Передбачається, що цей фінансовий ресурс буде використано для відбудови соціальних об’єктів, покращення дорожньо-транспортної інфраструктури тощо», – розповів директор департаменту економічного політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Зазначимо, 36,5% від загального обсягу субвенції планується спрямувати на придбання спеціалізованих транспортних засобів для комунальних підприємств ОТГ.

Back To Top