skip to Main Content

Представникам населених пунктів у Болградському районі роз’яснили особливості об’єднання громад

У суботу, 14 вересня, відбулися виїзні консультації радників Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” для представників сіл Василівка і Кубей Болградського району.

Радниці Оксана Гуненкова, Анастасія Бойко і Євгенія Генова пояснили юридичні питання об’єднання громад, розповіли про особливості адміністративно-територіального устрою впродовж історичного розвитку України, Одеської області і Болградського району, приклади функціонування об’єднаних громад в Одеській області тощо.

Жителів села Кубей цікавили можливі конфігурації об’єднання громад на території району. Так, за одним з проєктів, Болградський район буде розділено на 4 ОТГ (Болградська, Кубейська, Городненська і Василівська), за іншою – на дві (Болградська і Кубейська).

За словами радниць Одеського ЦРМС, наразі у громад ще є час для самовизначення та об’єднання у найбільш оптимальному складі, однак, з огляду на місцеві вибори 2020 року, його стає все менше.

Також відбулося обговорення розвитку Кубейської громади, розвиткових проєктів, планів щодо розвитку зеленого туризму та створення музею аутентичної болгарської культури.

Back To Top