У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
«Прогрес в об’єднанні громад на Одещині досить значний», – директор Одеського ЦРМС
Перед об’єднаними громадами наразі стоїть важливе завдання – планувати свій розвиток, вкладати в інвестиції, забезпечувати робочі місця. Про це йшлося під час дводенного семінару «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки», який було проведено 6-7 лютого Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Про процес об’єднання громад, стратегії їх розвитку і потенційні можливості, а також про те, що потрібно робити вже зараз, аби закласти перспективи на майбутнє, – в ефірі телеканалу «Думська ТБ» розповіла директор ОЦРМС Юлія Молодожен.

