skip to Main Content

Радник Одеського ЦРМС надала консультації Березівській громаді

Радник з питань управління місцевими фінансами Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Олеся Голинська, на запрошення фінансового управління Березівської міської ради 9 листопада здійснила консультативний виїзд до Березівської ОТГ.

Консультація була присвячена аналізу бюджетних запитів, за бюджетними програмами, що включаються до проекту бюджету на 2019 рік. Значна увага була приділена моніторингу показників видатків на освіту, а також формуванню мережі закладів освіти ОТГ в наступному році. Обговорювались питання співвідношення кількості контингентів з обсягом освітньої субвенції, а також питання передачі на баланс ОТГ установ бюджетної сфери, що нині перебувають на утриманні районного бюджету.

Начальник фінансового управління Олена Доньченко зазначила, що бюджетний процес 2019 року головні розпорядники коштів здійснюватимуть, у першу чергу, на засадах підвищення ефективності витрат, пріоритетом також є фінансування місцевих програм соціального і культурного розвитку.

Back To Top