skip to Main Content

Радник Одеського ЦРМС: “Нові ОТГ прагнуть працювати в нових умовах уже з наступного року”

Радник з питань децентралізації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова у студії «Першого міського» – про вибори в об’єднаних територіальних громадах:

“Нові ОТГ прагнуть самостійності і відповідальності за свій подальший розвиток і свою долю, тому призначення виборів у цьому році дає їм можливість вже з наступного року і брати повноваження, і отримувати фінансові важелі”.

Ефір на телеканалі Репортер за посиланням.

Back To Top