16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радник Одеського ЦРМС: “Нові ОТГ прагнуть працювати в нових умовах уже з наступного року”
Радник з питань децентралізації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксана Гуненкова у студії «Першого міського» – про вибори в об’єднаних територіальних громадах:
“Нові ОТГ прагнуть самостійності і відповідальності за свій подальший розвиток і свою долю, тому призначення виборів у цьому році дає їм можливість вже з наступного року і брати повноваження, і отримувати фінансові важелі”.
Ефір на телеканалі Репортер за посиланням.

