16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радник Одеського ЦРМС взяв участь у засіданні робочої групи з розробки стратегії розвитку у Коноплянській ОТГ
27 жовтня у Коноплянській ОТГ пройшло третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку громади, у якому взяв участь радник з питань регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук.
За результатами соціально-економічного аналізу та опитування мешканців і підприємців ОТГ було визначено пріоритетні напрями розвитку на період 2018-2020 роки, проаналізовано сильні та слабкі сторони, а також можливості і загрози у контексті економічного та соціального розвитку Коноплянської ОТГ.



