16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Радниці Одеського ЦРМС провели виїзні консультації для Новоборисівської ОТГ
6 листопада радниці Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Анастасія Бойко, Оксана Гуненкова та Олеся Голинська провели консультації у Новоборисівській ОТГ Великомихайлівського району.
Перші вибори в громаді відбудуться 22 грудня, вона об’єднає Першотравневу, Мигаївську, Полішпаківську та Новоборисівську сільські ради.
Послідовність перших кроків новоствореної ОТГ, особливості виборчого процесу та порядок проведення першої сесії висвітлила Анастасія Бойко. Про організацію роботи старост, їх повноваження та обов’язки розповіла Оксана Гуненкова. Олеся Голинська навела нормативну базу, порядок проведення та форми реєстрації результатів інвентаризації, що здійснюється в ході реорганізації рад, які приєднуються до Новоборисівської сільської ради.
Інна Татарли, сільський голова Мигаївської сільської ради зазначила, що в результаті консультативних занять стали зрозумілими всі питання, які до того здавалися невирішуваними.
“Ми чітко зрозуміли порядок наших дій, першочергові задачі з реорганізації та розпорядження матеріальними активами”, – розповіла вона.
Учасники консультацій задавали ряд питань щодо процедур, порядку передачі документів, кадрової роботи, формування нової структури, розрахунків до бюджету ОТГ тощо. Всі ці питання були ретельно та розлого пояснені радницями Одеського ЦРМС.







