skip to Main Content

Село Болградського району підтвердило своє бажання увійти до складу об’єднаної громади

Городненська сільрада Болградського району Одеської області дала згоду на входження до складу нової об’єднаної громади.

Сесія сільради пройшла в приміщенні актової зали школи для того, щоб на ній могли бути присутніми якомога більше жителів, охочих висловити свою думку з приводу цього доленосного рішення.

Сільський голова Микола Богоєв розповів, що чекає на село в разі об’єднання, про формування бюджету громади, органів влади та відкриття філій районних служб. Найбільше всіх цікавила можливість ремонту доріг і збереження об’єктів соціальної інфраструктури – шкіл, дитячих садків, будинків культури.

На підтримку об’єднаної громади виступив присутній на сесії Дмитрівська сільська голова Петро Кюлафли і Олександрівський сільський голова Антон Ільєв. Виступи керівників громад сусідніх населених пунктів присутні в залі відзначили оплесками.

У підсумку депутати одноголосно дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Городнє, Дмитрівка, Олександрівка, Нові Трояни. М. Богоєву запропоновано звернутися з аналогічною пропозицією до Дмитровської, Олександрівської і Новотроянівської сільських рад.

“Об’єднання громад не має ніякого відношення до розвалу Болградського району, в чому нам сьогодні намагаються деякі дорікнути. Немає різниці, будемо ми входити до складу району як окрема громада або як об’єднана. Я за те, щоб район зберігся як адміністративно-територіальна одиниця, але це неможливо. Коли до нас приїжджають гості або колеги з інших сіл і бачать наші погані дороги, на шу віддаленість від центру, то кажуть: ми розуміємо ваше бажання об’єднатися. У нас є надія і бажання змінити ситуацію. Я впевнений, що гірше не буде “, – резюмував городненський сільський голова.

Трасса Е-95

Back To Top