У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Село Болградського району підтвердило своє бажання увійти до складу об’єднаної громади
Городненська сільрада Болградського району Одеської області дала згоду на входження до складу нової об’єднаної громади.
Сесія сільради пройшла в приміщенні актової зали школи для того, щоб на ній могли бути присутніми якомога більше жителів, охочих висловити свою думку з приводу цього доленосного рішення.
Сільський голова Микола Богоєв розповів, що чекає на село в разі об’єднання, про формування бюджету громади, органів влади та відкриття філій районних служб. Найбільше всіх цікавила можливість ремонту доріг і збереження об’єктів соціальної інфраструктури – шкіл, дитячих садків, будинків культури.
На підтримку об’єднаної громади виступив присутній на сесії Дмитрівська сільська голова Петро Кюлафли і Олександрівський сільський голова Антон Ільєв. Виступи керівників громад сусідніх населених пунктів присутні в залі відзначили оплесками.
У підсумку депутати одноголосно дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Городнє, Дмитрівка, Олександрівка, Нові Трояни. М. Богоєву запропоновано звернутися з аналогічною пропозицією до Дмитровської, Олександрівської і Новотроянівської сільських рад.
“Об’єднання громад не має ніякого відношення до розвалу Болградського району, в чому нам сьогодні намагаються деякі дорікнути. Немає різниці, будемо ми входити до складу району як окрема громада або як об’єднана. Я за те, щоб район зберігся як адміністративно-територіальна одиниця, але це неможливо. Коли до нас приїжджають гості або колеги з інших сіл і бачать наші погані дороги, на шу віддаленість від центру, то кажуть: ми розуміємо ваше бажання об’єднатися. У нас є надія і бажання змінити ситуацію. Я впевнений, що гірше не буде “, – резюмував городненський сільський голова.

