У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Шабівська ОТГ придбала техніку для комунального підприємства
Для місцевого комунального господарства Шабівської ОТГ придбали вишку на базі автомобіля «Газель».
Як повідомили у прес-службі громади, комунальники вже випробували нову техніку: за допомогою вишки замінили лампи на стовпах, які освітлюють вулиці села.
“Як тільки настане сприятлива погода працівники комунального підприємства за допомогою нової техніки почнуть скелетне очищення дерев на території громади”, – повідомляють у громаді.

