skip to Main Content

Три ОТГ Одеської області незабаром затвердять стратегії розвитку

У другій декаді грудня за консультативної підтримки Одеського ЦРМС, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, три об’єднані територіальні громади Одеської області проводили обговорення проектів стратегій розвитку – Тузлівська (11 грудня), Великомихайлівська (14 грудня) та Коноплянська (18 грудня).

Три проекти різні за тривалістю, з різними пріоритетами та, відповідно, і переліком проектів місцевого розвитку.

У кожній громаді активну участь у обговоренні брали голови, депутати, члени виконкомів, підприємці, громадські активісти. Консультативну допомогу надавав радник з регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук.

IMG_1245

Таким чином, є обґрунтоване сподівання, що у січні 2018 року ще три одеських громади матимуть затверджені та узгоджені напрямки розвитку та інструменти і джерела їх реалізації.

«Середньострокове планування для нас нове і тому досить складно було напрацьовувати конкретні заходи. Але завдяки отриманому документу суттєво спроститься процес підготовки заявок на фінансування проектів громади за рахунок інфраструктурної субвенції та Державного фонду регіонального розвитку», – зазначила головний спеціаліст фінансового відділу Коноплянської громади Ірина Пасічник.

Back To Top