skip to Main Content

Тузлівська громада завершує роботу над стратегією розвитку на 2018-2020 роки

30 листопада за консультативної підтримки Одеського ЦРМС, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у селі Тузли було проведено четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тузлівської громади на 2018-2020 роки.

У ньому взяли участь радник з регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук, експерт з енергоменеджменту Валерій Желязко, сільський голова Лариса Корнован-Мойсеєнко та члени робочої групи – депутати, члени виконкому, підприємці, громадські активісти.

thumbnail (7)

У цьому засіданні взяли участь найбільше мешканців громади, зокрема, широко був представлений туристичний сектор підприємництва. Завдяки цьому вдалось напрацювати перелік проектів, які допоможуть громаді досягти своєї мети – стати економічно самодостатньою, з розвинутим туристичним та сільськогосподарським бізнесом та сприятливими умовами для навчання, працевлаштування, комфортного проживання і відпочинку мешканців.

thumbnail (8)

«У нашій громаді вперше відбулась така важлива дискусія, в результаті якої ми спланували заходи на ближчу перспективу, спрямовані на вирішення першочергових проблем і створення бази для сталого розвитку», – зазначила староста села Безим’янка Неля Загранична.

Back To Top