skip to Main Content

У Балтській ОТГ з’явиться сучасний концертно-виставковий майданчик

У центрі Балтської ОТГ (північ Одеської області) тривають роботи з будівництва сучасного культурного центру, який буде створено на базі старого кінотеатру «Родина».

Приміщення багато років було занедбане і не використовувалося. Тепер, відповідно до проекту, колишній кінотеатр перетвориться на концертно-виставковий майданчик об’єднаної громади. Кошти на його реконструкцію виділено за рахунок співфінансування з бюджетів ОТГ та області.

Наразі проводяться демонтажні роботи у підвалі, на першому поверсі та в кінозалі. Розпочато підведення водопроводу, підключення системи пожежогасіння та проведення електромережі. Крім того, розпочато роботи з благоустрою території, до кінця цього року мають встигнути завершити фасадні роботи, підключити всі комунікації та відремонтувати кінозал.

Нагадаємо, що громада об’єдналася 2015 року та досі є найбільшою ОТГ Одещини.

Back To Top