skip to Main Content

У Березівці за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” відкрили оновлений ЦНАП

У суботу, 28 вересня, відбулося урочисте відкриття оновленого Центру надання адміністративних послуг у місті Березівка Одеської області.

Ця подія має велике значення для нашої громади і не тільки, оскільки послугами Центру користуються мешканці інших районів та навіть сусідніх областей. Відтепер затверджено більше 101 послуги, які зможуть отримати громадяни“, – розповів міський голова Валерій Григораш.

У Березівській об’єднаній громаді впевнені, що новий Центр стане кроком до сучасного та якісного формату надання адміністративних сервісів. Завдяки шведським та українським експертам Програми “U-LEAD з Європою” всі адміністратори пройшли навчання та будуть надавати високоякісні послуги мешканцям.

Нагадаємо, що покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» передбачає підтримку у створенні та модернізації до 600 належних ЦНАПів; розробку та запуск ІТ-систем «Трембіта» та «Вулик» для е-урядування та ефективного надання державних, регіональних та місцевих адміністративних послуг.

Back To Top