skip to Main Content

У Бобрицькій сільраді відбувся семінар з питань децентралізації

26 травня в Бобрицькій сільській раді відбувся семінар з питань децентралізації та формування спроможних громад.

Представники Бобрицької сільскої ради та активісти Любашівського району вирішували, чи слід створювати Бобрицьку об’єднану територіальну громаду.

18766971_875869732551538_760173591_o

Back To Top