skip to Main Content

У двох ОТГ Одеської області пройшли перші вибори

У двох об’єднаних територіальних громадах Одеської області – Мологівській (Білгород-Дністровський район) і Таїровській (Овідіопольський район) 24 грудня відбулися перші вибори. Відповідно до попередніх даних (остаточні будуть відомі пізніше, тож в інформації можливі зміни) лідерами передвиборчих змагань стали Олег Німанчук (Мологівська ОТГ) і Тимур Хасаєв (Таїровська ОТГ).

Олег Німанчук попередньо набрав 46% голосів. Крім того, політична партія “Батьківщина” заявила, що її кандидати отримають 16 з 26 депутатських мандатів у раді цій громади, до складу якої увійшли Мологівська, Андріївська і Випасненська сільські ради Білгород-Дністровського району.

Що стосується Таїровської ОТГ Овідіопольського району (Таїровська селищна і Сухолиманська сільська ради), то, за попередніми даними, більшість голосів здобув Тимур Хасаєв.

Наразі у тервиборчкомах триває робота, тож остаточні результати будуть відомі пізніше.

Back To Top