У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У двох ОТГ Одеської області пройшли перші вибори
У двох об’єднаних територіальних громадах Одеської області – Мологівській (Білгород-Дністровський район) і Таїровській (Овідіопольський район) 24 грудня відбулися перші вибори. Відповідно до попередніх даних (остаточні будуть відомі пізніше, тож в інформації можливі зміни) лідерами передвиборчих змагань стали Олег Німанчук (Мологівська ОТГ) і Тимур Хасаєв (Таїровська ОТГ).
Олег Німанчук попередньо набрав 46% голосів. Крім того, політична партія “Батьківщина” заявила, що її кандидати отримають 16 з 26 депутатських мандатів у раді цій громади, до складу якої увійшли Мологівська, Андріївська і Випасненська сільські ради Білгород-Дністровського району.
Що стосується Таїровської ОТГ Овідіопольського району (Таїровська селищна і Сухолиманська сільська ради), то, за попередніми даними, більшість голосів здобув Тимур Хасаєв.
Наразі у тервиборчкомах триває робота, тож остаточні результати будуть відомі пізніше.

