skip to Main Content

У громадах Одеської області реалізують молодіжні ініціативи

В ОТГ Одещини реалізують різні молодіжні ініціативи. Як розповідає Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”, на даний час можна виокремити дві основні ідеї, які зараз реалізують в громадах.

Так, президентка учнівського парламенту Прилиманської загальноосвітньої школи Марина Кіріяк від імені учнів школи звернулась до керівництва Авангардівської громади з проханням побудувати скейт-парк. На сесії депутати підтримали це звернення, тож незабаром скейт-парк стане реальністю.

Друга ініціатива стосується проєкту парку у селі Петрівка Старокозацької ОТГ, концепцію якого розробили місцеві школярі. Зараз на території майбутнього парку вже висадили понад 200 дерев та розчистили і заглибили частину місцевої річки – довжиною 300 метрів. До кінця квітня планується висадити ще 150 дерев та розпочати роботи з укріплення берегів.

Back To Top